خدمات


انعقاد قرارداد رسمی

پرداخت اقساط، تعهد تحویل کامل پایان نامه در زمان تعیین شده در قرارداد، ارتباط با کارشناس و همراهی تا روز دفاع، برخی از وجوه متمایز موسسه علمی پژوهشی آسان آموز می باشد تا با ارائه یک پایان نامه خوب، پایان خوبی را برای دوران تحصیل شما رقم بزند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته به معنی واقعی

پشتیبانی واقعی پایان نامه، از امتیازات برجسته

موسسه آسان آموز می باشد که باعث شده از سایر فعالان در زمینه انجام پایان نامه، متمایز شود. کارشناسان نخبه ی این مجموعه با وجود حجم پروژه های در دست، دلسوزانه از آغاز و در تمامی مراحل از جمله انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، اعمال پیشنهادات احتمالی استاد راهنما، توضیحات مراحل مختلف پایان نامه و سوالات احتمالی روز دفاع، شما را هراهی می کنند و مسیر دشوار انجام پایان نامه را برای شما آسان و بدون استرس می نمایند.

هدف اصلی ما، مشاوره و راهنمایی دانشجویان برای ارائه پایان نامه ای درخور و بدون استرس و نیز انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی می باشد که در مسیر انجام پایان نامه گام برداشته و به پیچ و خم های این مسیر مشرف هستند. مشاوران تهران با داشتن تیم تخصصی و حرفه ای، همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی خواهد بود انجام پایان نامه، مشاوره پایان نامه، انجام مقاله های ISI ,ISC, SCOPUS علمی تخصصی و… تا مرحله پابلیش بطور تضمینی از جمله خدمات مشاوران تهران برای دانشجویان است

 

تیم تخصصی

تیم تخصصی آسان آموز ، شامل جمعی از فارغ التحصیلان دکتری و کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری از دانشگاههای برتر ایران می باشند. کارشناسان زبده ما، ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی جهت ارتقاء سطح آگاهی دانشجویان را سرلوحه ی کار خویش قرار داده اند و با رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی، آماده ارائه خدمات در انجام پایان نامه در تمامی مقاطع و رشته های تحصیلی می باشند. مشاوران تهران با داشتن تیم تخصصی و حرفه ای، همراهی مطمئن برای دانشجویان در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی خواهد بود. ما این ادعا را در طول سابقه کاری خود به اثبات رسانده ایم.

 

موسسه آسان آموز آماده انجام خدمات به شرح زیر است.

پروپوزال

پایان نامه

مقاله

ترجمه

سمینار

بورسیه خارج از کشور

سایر پروژه ها

تبدیل پایان نامه به کتاب

شبیه سازی و تحلیل آماری

لطفاً درخواست خود را وارد کنید.